R574392500
Mfr.Part #
R574392500
Manufacturer
Radiall USA, Inc.
Package/Case
Datasheet
R574392500
Description
SP5T TERMINATED RAMSES SMA 3GHZ
Stock
589
Manufacturer :
Radiall USA, Inc.
Product Category :
RF Switches
Circuit :
SP5T
Features :
Frequency Range :
0Hz ~ 3GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.2dB (max)
Isolation :
80dB (min)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
P1dB :
Package / Case :
Module
Product Status :
Obsolete
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
Test Frequency :
3GHz
Topology :
Voltage - Supply :
10.2V ~ 13V